بیانیه آیت‌الله سید منذر حکیم درباره انتخابات 1400

بیانیه آیت‌الله سید منذر حکیم درباره انتخابات 1400
خرداد 27, 1400
8 بازدید

نباید در تبلیغ عمیق و به حق فرهیختگان جامعه اسلامی و ایمانی نسبت به نقش مهم انتخاب اصلح تک تک مؤمنان این مرز و بوم را در تحقق وعده ظهور عدل مهدوی از یاد ببریم و غافل بمانیم. پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله سیدمنذر حکیم؛ استاد به مناسبت انتخابات 1400 بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن بدین […]

نباید در تبلیغ عمیق و به حق فرهیختگان جامعه اسلامی و ایمانی نسبت به نقش مهم انتخاب اصلح تک تک مؤمنان این مرز و بوم را در تحقق وعده ظهور عدل مهدوی از یاد ببریم و غافل بمانیم.

پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله سیدمنذر حکیم؛ استاد به مناسبت انتخابات 1400 بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن بدین شرح است؛

بسم الله الملک الحق المبین

نقش انتخابات خرداد ۱۴۰۰در تحول خواهی و تحول آفرینی و نقش انتخاب اصلح در اصلاح مفاسد حاصل از عوامل درونی وبرونی آسیب‌زا در هر جامعه انسانی زنده و پویا و استکبار ستیز و بت شکن.

قارون در قوم موسی(ع) و از پیروان موسی کلیم بود. این پالایش‌ها در طول تاریخ و در صدر اسلام تاکنون بوده و خواهد بود. و در همین شرایط این چنینی خداوند وعده به ثمر نشستن تلاش‌های مومنانه و انقلابی صالحان از مومنان روی همین کره خاکی در آیه ۵۵ سوره نور را داده است و وعده تحقق یک حکومت عدل جهانی با مجاهدت‌های خالصانه مخلصان و شهیدان را با قاطعیت داده است.

لذا نباید در تبلیغ عمیق و به حق فرهیختگان جامعه اسلامی و ایمانی نسبت به نقش مهم انتخاب اصلح تک تک مؤمنان این مرز و بوم را در تحقق وعده ظهور عدل مهدوی از یاد ببریم و غافل بمانیم.

سید منذر حکیم

پژوهشکده ذریه نبوی

۲۴ خرداد۱۴۰۰

انتهای پیام/

برچسب‌ها:,